fbpx
Przejdź do treści

Dlaczego to robimy?

Czyli wszystko o naszej misji

Dlaczego to robimy?

Skąd się wzięła nasza misja?

Marek Twaróg – założyciel naszej firmy a prywatnie mój ojciec pracował jako Strażak przez pół swojego życia.
Podczas wieloletniej służby codziennie wzywany wyjeżdżał do wypadków drogowych, aby ratować ludzkie życie czy zadbać o jego bezpieczeństwo.

Codziennie, przez lata zmierzał się ze skutkami błędnych, często bardzo głupich decyzji na drodze.

W końcu w 2007 roku coś w nim pękło i uznał, że powinien coś zmienić. Stwierdził, że zamiast zmierzać się codziennie z wypadkami drogowymi trzeba im zapobiegać. Powinno się dołożyć wszelkich starań aby wypadków i kolizji było jak najmniej – należy zrobić wszystko aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

Postanowił więc nie tylko uczyć jako instruktor w jednej z Opolskich firm – wiedział, że to za mało. Zamiast tego założył własną szkołę nauki jazdy, która zmieni podejście z „nauczenia pod egzamin” a zacznie nauczać kandydatów na kierowców tak aby jeździli oni bezpiecznie, z głową. Bo to właśnie kierowca jest najważniejszym elementem bezpieczeństwa na drodze.

Jaka jest nasza misja?

Wierzymy w to, że jeżeli ruch drogowy w Polsce i na świecie ma stać się lepszy, to dokona się to przede wszystkim dzięki odpowiednio przygotowanym kierowcom, którzy wyjeżdżając na drogę z odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i wyobraźnią przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Taka jest właśnie nasza misja.

Uczenie i wychowywanie kandydatów na kierowców aby nie tylko znali dokładnie przepisy ruchu drogowego i opanowali technikę kierowania pojazdem. Bardzo ważne jest dla nas również to aby każdy kursant posiadał odpowiednio wykreowaną wyobraźnie na drodze, potrafił przewidywać zagrożenia i w porę na nie reagować aby nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

A chcesz zobaczyć JAK TO ROBIMY?

Verified by MonsterInsights