Strażakowy Zespół

Instruktorzy i wykładowcy OSK STRAŻAK

Marek Twaróg

KIEROWNIK OŚRODKA, INSTRUKTOR, wykładowca

m.twarog@ocsk.pl
tel. 502-566-657

Kornel Twaróg

Kierownik Ośrodka, instruktor, wykładowca

k.twarog@naukajazdyopole.pl
tel. 690-007-098

Tomasz Olchawa

instruktor kat. A, B

t.olchawa@naukajazdyopole.pl
tel. 77 445-80-31

Tomasz Wolny

Instruktor, Wykładowca

t.wolny@naukajazdyopole.pl
77 445-80-31

Piotr Pełka

instruktor kat. A, B, C, D, E

p.pelka@naukajazdyopole.pl
tel. 602-699-397

Łukasz Jan Żuk

Wykładowca ADR & UNO

l.zuk@naukajazdyopole.pl
605 065 413

Danuta Twaróg

KIEROWNIK Biura Obsługi klenta

d.twarog@ocsk.pl
tel. 77 445-80-31

Karolina Kornacka

Opiekun Klienta

k.kornacka@naukajazdyopole.pl
tel. 77 445-80-31

Kinga Kania

psycholog, biuro

k.kania@naukajazdyopole.pl
608-023-651

Wiesław Wilczek

instruktor kat. A, B, wykładowca

w.wilczek@naukajazdyopole.pl
tel. 512-202-055

Adam Olbert

psycholog transportu

a.olbert@naukajazdyopole.pl
77 445-80-31

Marek Ratajski

instruktor kat. B, C, E

m.ratajski@naukajazdyopole.pl
tel. 606-211-470

Kursy prawa jazdy w Opolu

Szkolimy kierowców i przygotowujemy ich do egzaminów na prawo jazdy kategorii A, A1, A2, Am, B, B1, C, C1, D, E oraz T.

Zalety naszej szkoły:

  • Jedne z najniższych cen na Opolszczyźnie
  • Badania lekarskie i psychologiczne na miejscu
  • Testy i inne materiały szkoleniowe w cenie kursu
  • Możliwość płatności ratalnej

Dane kontaktowe

Adres biura: Opole, ul. Chabrów 60/11
Adres placu: Opole, ul. Zielonogórska 4
Telefon: 503-114-681, 774-458-031 lub 77 455-84-42
Email: biuro@ocsk.pl
mBank: 47 1140 2004 0000 3602 3415 3440
Adres oddziału: Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska 11/6
Telefon oddziału: 507-981-726