fbpx
Przejdź do treści

Nasi instruktorzy posiadają spore doświadczenie szkoleniu na motocyklach, gdyż nie tylko szkolą od kilkunastu lat ale również sami na co dzień poruszają się jednośladami. Dlatego w połączeniu z tym, że prowadzimy kurs na prawo jazdy kat. A, A2, A1 na motocyklach identycznych jak w WORD Opole egzamin państwowy jest tylko formalnością.

Podczas zajęć praktycznych na mieście za kursantem jedzie pojazd asekuracyjny z Instruktorem który ma bezpośrednią łączność radiową z osobą szkoloną

Kategoria AM

Zastąpiła kartę motorowerową i będzie uprawniała do prowadzenia motorowerów i czterokołowców lekkich (np. niewielkich quadów, których masa nie przekracza 330 kg, a prędkość maksymalna to 45 km/h) o pojemności nie przekraczającej 50 cm3.

O prawo jazdy kat AM będą mogły się ubiegać osoby, które ukończą 14 lat. Podczas kursu proponujemy nieograniczoną ilość zajęć teoretycznych oraz 10 godzin zajęć praktycznych. Niestety przy tej opcji nie dajemy gwarancji dostatecznego wyszkolenia i przygotowania do egzaminu a wyjazd na miasto możliwy jest na ostatniej godzinie zajęć praktycznych.

NASZE SZKOLENIA

Verified by MonsterInsights